ماشین سازی

شرکت تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست با استفاده از مجرب ترین مهندسان قادر به ساخت و تولید انواع دستگاه های تولید (ماشین سازی)، توزین و دوخت نایلون، نایلکس، کیسه زباله، سلفون، بسته بندی مواد غذایی و دیگر مواد پلی اتیلنی است. در ادامه مطلب نحوه خرید دستگاه، جلب اعتماد شما و تضمین کیفیت و قیمت از طرف سانی پلاست را به صورت کامل توضیح داده ایم.

ماشین سازی

طراحی و ساخت انواع دستگاه تولید پلاستیک

محصولات پلی اتیلنی دارای نوع های بسیار زیادی هستند که برای تولید هر کدام نیازمند یک دستگاه مجزا هستید، ماشین سازی سانی پلاست قادر به تولید و طراحی انواع دستگاه های تولید پلاستیک با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی پس از خرید است. برخی از دستگاه ها عبارتند از:

  • دستگاه تولید پلاستیک فریزر
  • دستگاه تولید پلاستیک زباله
  • دستگاه تولید پلاستیک نایلون
  • دستگاه تولید پلاستیک شیرینگ
  • دستگاه تولید پلاستیک حبابدار
  • دستگاه تولید پلاستیک کشاورزی و گلخانه ای (نایلون عریض)
  • دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف
هر گونه سفارش سازی روی دستگاه‌های تولید پلاستیک قابل انجام است و هیچ محدودیتی در ثبت سفارش دستگاه‌های اختصاصی وجود ندارد، یکی از معمول‌ترین نوع‌های سفارش سازی دستگاه تولید پلاستیک تعبیه جرقه گیر روی دستگاه است که باعث افزایش چاپ پذیری روی پلاستیک می‌شود.

دستگاه توزین و بسته بندی

هر تولید کننده محصولات غذایی و یا کالا های مرتبط نیازمند یک دستگاه توزین و بسته بندی اتوماتیک است، با قرار دادن رول خام پلاستیکی بر روی دستگاه توزین، این دستگاه محصول یا مواد غذایی مورد نظر را درون بسته پر کرده و سپس دوخت می زند که باعث می شود کالا یا مواد غذایی بسته بندی و قابل مصرف شود.

دستگاه دوخت پلاستیک

ماشین دوخت پلاستیک یکی از مهم ترین موارد برای ایجاد یک خط تولید کامل و 0 تا 100 یک محصول پلاستیکی است، همانطور که از نام این دستگاه پیدا است کاربرد آن هم دوخت روی نایلون، نایلکس، سلفون، بسته بندی های مواد غذایی و دیگر محصولات پلاستیکی است که باعث می شود فیلم پلاستیکی با استفاده از دوخت مناسب تبدیل به محصولی همانند کیسه زباله شود.

دستگاه چاپ روی پلاستیک

بسیاری از افرادی که به دنبال دستگاه های چاپ پلاستیک بسته بندی و دسته دار هستند اولین انتخابشان واردات دستگاه از کشور هایی همانند چین است، گروه ماشین سازی سانی پلاست با افتخار اعلام می کند قادر به تولید و طراحی دستگاه های چاپ هلیوگراور و فلکسو با قیمتی پایین تر و کیفیتی یکسان یا حتی بالاتر از کشور های خارجی است.