ماشین سازی

ماشین سازی

شرکت تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست با استفاده از مجرب ترین مهندسان قادر به ساخت و تولید انواع دستگاه های تولید ( ماشین سازی ) ، توزین و دوخت نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله ، سلفون ، بسته بندی مواد غذایی و دیگر مواد پلی اتیلنی است . در ادامه مطلب نحوه خرید دستگاه ، جلب اعتماد شما و تضمین کیفیت و قیمت از طرف سانی پلاست را به صورت کامل توضیح داده ایم .

طراحی و ساخت انواع دستگاه تولید پلاستیک

محصولات پلی اتیلنی دارای نوع های بسیار زیادی هستند که برای تولید هر کدام نیازمند یک دستگاه مجزا هستید ، ماشین سازی سانی پلاست قادر به تولید و طراحی انواع دستگاه های تولید پلاستیک با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی پس از خرید است . برخی از دستگاه ها عبارتند از :

  • دستگاه تولید پلاستیک فریزر
  • دستگاه تولید پلاستیک زباله
  • دستگاه تولید پلاستیک نایلون
  • دستگاه تولید پلاستیک شیرینگ
  • دستگاه تولید پلاستیک حبابدار
  • دستگاه تولید پلاستیک کشاورزی و گلخانه ای ( نایلون عریض )
  • دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف
  • و….

هر گونه سفارش سازی روی دستگاه های تولید پلاستیک قابل انجام است و هیچ محدودیتی در ثبت سفارش دستگاه های اختصاصی وجود ندارد ، یکی از معمول ترین نوع های سفارش سازی دستگاه تولید پلاستیک تعبیه جرقه گیر روی دستگاه است که باعث افزایش چاپ پذیری روی پلاستیک می شود .

دستگاه دوخت پلاستیک

ماشین دوخت پلاستیک یکی از مهم ترین موارد برای ایجاد یک خط تولید کامل و 0 تا 100 یک محصول پلاستیکی است ، همانطور که از نام این دستگاه پیدا است کاربرد آن هم دوخت روی نایلون ، نایلکس ، سلفون ، بسته بندی های مواد غذایی و دیگر محصولات پلاستیکی است که باعث می شود فیلم پلاستیکی با استفاده از دوخت مناسب تبدیل به محصولی همانند کیسه زباله شود .

دستگاه توزین و بسته بندی

هر تولید کننده محصولات غذایی و یا کالا های مرتبط نیازمند یک دستگاه توزین و بسته بندی اتوماتیک است ، با قرار دادن رول خام پلاستیکی بر روی دستگاه توزین ، این دستگاه محصول یا مواد غذایی مورد نظر را درون بسته پر کرده و سپس دوخت می زند که باعث می شود کالا یا مواد غذایی بسته بندی و قابل مصرف شود .

دستگاه چاپ روی پلاستیک

بسیاری از افرادی که به دنبال دستگاه های چاپ پلاستیک بسته بندی و دسته دار هستند اولین انتخابشان واردات دستگاه از کشور هایی همانند چین است ، گروه ماشین سازی سانی پلاست با افتخار اعلام می کند قادر به تولید و طراحی دستگاه های چاپ هلیوگراور و فلکسو با قیمتی پایین تر و کیفیتی یکسان یا حتی بالاتر از کشور های خارجی است .

Call Now Button