درباره تاریخچه سانی پلاست

شرکت سانی پلاست کار خود را در سال 1383، در واحد تولیدی کوچکی در شهر تهران شروع کرد و پس از مدت کوتاهی با توجه به نیاز روز بازار و توانایی مهندسین این مجموعه اقدام به افزایش تولید کرده، به نحوی که امروز با بیش از 16 سال تلاش بی وقفه میزان تولید سالیانه خود را به بیش از 36000 تن رسانده و با توجه به نیاز روز مشتریان، مصولات متنوع و کاملی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

گواهینامه
logo

زمینه فعالیت سانی پلاست

گروه تولیدی سانی پلاست مهر با سال ها سابقه، نیروهای مجرب و دستگاه های روز دنیا در حال تولید و چاپ نایلون، نایلکس، استرچ، سلفون، ترس، شیرینک، کیسه های خرید، تبلیغاتی، زباله و … میباشد.
گروه تولیدی سانی پلاست مهر قادر به تولید و چاپ روزانه بالغ بر 15 تن نایلون، نایلکس و سلفون بدون افت کیفیت میباشد. این مجموعه در تلاش است که بهترین و باکیفیت ترین محصولات را عرضه کند.

با قرار دادن واحد های تولیدی خود در تهران و حومه سعی خود را کرده ایم تا جایی که ممکن است به مشتریان عزیزمان نزدیک بوده تا هزینه های حمل برای آنها کمترباشد و افتخار ملاقات حضوری با آنها را نیز داشته باشیم.
سانی پلاست مهر برای اصنافی که به سطح بهداشت بسیار بالایی نیاز دارند مانند بیمارستان ها، تولید کننده های بهداشتی، مواد غذایی و… از مواد اولیه ویژه ای استفاده می کند. همچنین این شرکت در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی پلاستیکی، فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است.

راه‌اندازی دومین کارخانه

شروع به کار ( 1399 ) سانی پلاست در سال 1399 با اتکاء به دانش فنی و مدیران کارآمد و توسعه طلب، واحد سوم خود را در زمینی به مساحت 10000 متر در شهرک صنعتی صفادشت در زمینه تولید انواع فیلم های استرچ پالت بند، فیلم OPP- CPE- CPP لمینیت و چاپ را راه اندازی نمود تا بتواند جوابگوی نیازهای مشتریان خود به بهترین نحو ممکن باشد.

راه‌اندازی ماشین سازی

گروه فنی و مهندسی سانی پلاست در سال1399 و باتوجه به شیوع کرونا، اولین ماشین دوخت و برش دستکش یکبار مصرف با تجهیزات کاملاً داخلی را تولید نمود. تا بتواند از این طریق در خدمت صنعت پلاستیک کشور، سلامت و بهداشت جامعه باشد .ما در فاز اول ماشین سازی اقدام به تولید دستگاه های دوخت و برش انواع نایلکس و دستکش نموده و در حال حاضر شروع به مطالعه خود در زمینه تولید خطوط اکستروژن جهت تولید انواع فیلم های پلاستیکی با همکاری و مشارکت شرکای هندی خود با برترین تکنولوژی روز دنیا نموده ایم و امید بر این است بتوانیم اولین دستگاه تولید فیلم پلاستیکی پیشرفته را در کشور بومی سازی نماییم .