دستکش نایلکسی (NYLEXI GLOVES)

دستکش‌های یکبارمصرف عمدتا با مواد اولیه نایلکس تولید میشوند ، دلایل عمده انتخاب مواد اولیه نایلکسی برای تولید دستکش انعطاف پذیر و راحت باز شو بودن آن و نیز سبک بودن دستکش و به عبارتی مقرون به صرفه بودن این محصول می باشد.

 دستکش‌های نایـلکسی در ضخامت‌های مختلف از 10 میـکرون هر لایه تا 50 میکرون هرلایـه تولیـد میشود که اغلب در ضخامـت‌ها پایین( 10 میکرون) تولید و در بازار مصرف میشوند.

دستکش های نایلکسی در دو نوع آجدار و بدون آج قابلیت تولید دارند و نیز میتوانند در رنگ های مختلف و اغلب شفاف با بالاترین کیفیت تولید شوند.

ابعاد و تولید دستکش معمولا به صورت سایز آزاد میباشد تا در بازار مصرف بتوان بدون محدودیت اندازه, دست مصرف کننده برسد.

وزن و ابعاد دستکش پلاستیکی

دستکش های نایلکسی در وزن های مختلف هر عدد 65/0 گرم تا 1/1 گرم تولید میشوند و با توجه مصارف مختلف میتوان انواع آن را تولید کرد . در بازار امروز جهت به صرفه بودن مصرف کننده معمولا در گرماژ 85/0 گرم تولید میشوند که با توجه به وزن پایین دارای مقاومت قابل توجهی  نیز میباشند .

بسته بندی دستکش یکبار مصرف

این محصول در بازار بین الملـلی بسیارگستـرده ای را در این اواخر به علت بیمـاری کرونـا برای تولیدکنندگان فراهـم آورده ، بستـه‌های جعبـه‌ای درهرکانتینر چادری جهت حمل‌ و نقل بین المللی 1700 کارتن یا بعبارتی 170 بسته و بسته‌های سلفـونی در هر کانتینر چادری 2200 کارتن یا بعبـارتی 220 بسته قابلیت بارگیـری دارد.

دستکش های نایلکسی اغلب در بسته‌ های 100 عددی و یا به عبارتی 50 جفت بسته بندی میشوند که با توجه به نیاز بیشتر بازار امروز در بسته‌های 500 عددی نیز بسته بندی میگردند.

این محصول با توجه به نوع مصرف در بسته بندی های جعبه ای مقوا و بسته بندی های سلفونی تولید و بسته بندی میگردند که هر کدام به نحوی محاسن و معایبی نیز دارند . بسته بندیهای جعبه‌ای کارتنـی به علت نوع خاص بسته بندی آن به صورت بهداشـتی وآسـان مصـرف میباشنـد .

دستکش پرفراژ دار

دستکش های تولید سانی پلاست به شکل بسیار خاص و جدیدی نیز تولید میگردند که نام آنرا دستکش پرفراژدار مینامیم این نوع دستکش ها از محل مچ دست خود دارای پرفراژ میباشند که به آسانی از محل پر فراژ جدا میشوند و قابلیت استفاده بدون دخالت دست به بسته بندی را دارا میباشند که این مزیت اصلی این محصول میباشد که به دو نوع چسبدار و رگالی قابلیت استفاده دارد و میتوان آنرا تولید کرد.

دستکشهای یکبار مصرف استفاده بسیار زیادی دارند از قبیل مصارف خانگی – صنعتـی و حتی پزشکی به عنوان مثال منازل – آشپزخانه ها – کارگاه های تولید مواد شیمیایی و رنگ ها و بسیاری از مصارف دیگر که این محصول را به نوعی مستقیم با مصرف کننده درگیر و بسیار پر مصرف کرده است.

ظرفیت تولید

دستکش های یکبار مصرف قابلیت تولید با مواد نایلونی را نیز دارند که با کشسـانی بسیـار بالا قابلیـت تولیـد را دارند و به خواست مشتـری تنها شرکت تولید کننـده این محصـول در ایـران هستیـم و نیـز با توجـه به ظرفیت بالای تولید این محصول در شرکت سانی پلاست به راحتی میتوان آنرا بزرگترین تولید کننده این محصول درایران و حتی خاور میانه دانست.

با توجه به توانـایی تولید ماهیـانه بیش از 5000000 بستـه و یـا به عبـارتی  500000000  عدد دستـکش، بلاشک میتوان سانی پلاست را بزرگترین تولیدکننده محصـول دستـکش پلی اتیلن در ایران دانست .