نایلون ساده

نایلون ساده

سانی پلاست تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی می باشد از همین رو هر نوع نایلون ساده یا چاپ دار را می توانیم با قیمت کارخانه ای تولید کنیم . در ادامه می توانید انواع نوع های نایلون ساده همراه با توضیحات تکمیلی را مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب دقیق و واضح تری داشته باشید .

نایلون ساده | قیمت نایلون ساده | پلاستیک ساده

نایلون دسته دار ساده

به طور کلی به هر نوع نایلون که دارای چاپ نباشد ساده می گویند که عبارتند از :

  1. نایلون شفاف
  2. نایلون رنگی
  3. نایلون سفید 
  4. انواع نایلون و نایلکس دسته دار
  5. پاکت های سلفونی شفاف
  6. و…

نایلون های دسته دار دارای نوع ها مختلفی با طراحی گوناگون برای دسته حمل کننده است که از دو جنس نایلکسی یا نایلونی تولید می شود پیشنهاد می کنیم برای مشاهده نوع های مختلف پلاستیک دسته دار مقالهچاپ اختصاصی پلاستیک را مطالعه فرمایید .

نایلون ساده | قیمت نایلون ساده | پلاستیک ساده

پاکت های نایلونی ( نایلون بدون دسته )

نایلون های دسته دار بیشتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد اما صنعت بسته بندی به پاکت های ساده پلاستیکی در موارد گوناگون نیاز مند می شودند که دارای نوع های بسیار گسترده ای است و نمی توان تمام موارد مورد استفاده آن را نام برد زیرا هر صنفی نمونه مورد نظر سفارشی خود را برای بسته بندی را سفارش می دهد . از اصلی ترین تولیدی های این نوع می توان به نایلون لب چسب ، پلاستیک های زیپ کیف ، نمونه های پاکتی کاملا ساده و شفاف و …. اشاره کرد .

نایلون ساده | قیمت نایلون ساده | پلاستیک ساده

نایلون رولی

رول های پلاستیکی با جنس نایلون و نایلکس کاربرد بسیار کمی در صنعت دارند بلکه برای نایلون ساده بیشتر مشتقات آن در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گرد که عبارتند از :

  1. نایلون شیرینگ 
  2. نایلون استرچ
  3. پلاستیک حبابدار
  4. می توان سلفون های ساده رولی برای بسته بندی های صنعتی را نیز نام برد اما با نایلون تفاوت های زیادی دارد .

نایلون ساده | قیمت نایلون ساده | پلاستیک ساده

قیمت نایلون ساده

نوع سفارش شما و کلیه امور اختصاص سازی تاثیر در قیمت ندارد بلکه قیمت بر حسب هر کیلو گرم گذاشته می شود که سفارشات عمده و حجیم به علت کاهش ضایعات قیمت گذاری پایین تری خواهد داشت .

برای دریافت قیمت روز نایلون یا نایلکس کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت را به شما ارجاع دهند .

نایلون ساده گلخانه ای و کشاورزی

نایلون های گلخانه ای دارای افزودنی های مختلفی است که کاربرد های گوناگونی دارد اما به نوع های که تنها دارای افزودنی uv ( ماورای بنفش ) نایلون گلخانه ای ساده می گویند .

برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با قیمت و انواع نوع های پلاستیک کشاورزی اینجا را کالیک کنید .

Enter your keyword