خدمات سانی پلاست

بسته بندی ذرت شیرین

شرکت تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست قادر به تولید بسته بندی ذرت شیرین ، بسته بندی ذرت علوفه و تمام نوع های بسته بندی است و هر نوع سفارش سازی برای تولید یک بسته بندی خلاقانه را پذیرا است .

انواع بسته بندی مناسب برای ذرت شیرین و ذرت مکزیکی

بسته بندی های مناسب برای ذرت به 3 دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارتند از :

  • بسته بندی با قوطی فلزی  : مزیا ( مقاوم بالا در برابر عوامل خارجی ) معیاب ( قیمت بالا ، دسترسی سخت به مواد داخل بسته بندی )
  • ظروف یکبار مصرف
  • بسته بندی با مواد پلی اتیلنی :  bopp متالایز ، opp ، cpp و لمینتی

امکان استفاده از بسته بندی شیشه ای یا دیگر نوع های بسته بندی هم هست اما بیشتر نمونه ها به سه موردی که نام برده شده محدود می شود .

بسته بندی های ذرت قابل تولید توسط سانی پلاست

همانطور که پیش تر گفتیم انواع بسته بندی های پلاستیکی توسط کارخانه جات سانی پلاست قابل تولید می باشد که دارای نوع های و مواد اولیه بسیار گوناگونی است که باعث می شود بتوانید بسته بندی منحصر به فردی داشته باشید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نوع های گوناگون را برای شما نام ببریم .

دو بسته بندی ذرت شیرین

بهترین نوع بسته بندی برای ذرت شیرین

برترین نوع بسته بندی ذرت چیست ؟

اگر در جستوجوی یک بسته بندی بی نقص از همه لحاظ هستید می توانید از پاکت های بسته بندی استفاده کنید که خود این مورد نیز بی شمار نمونه دارد .

پاکت های بسته بندی به نمونه های ته کاست یا همان ایستاده ، پاکت های سه طرف یا دو طرف کاست و … با مواد اولیه های گوناگونی پلاستیکی و کرافتی تقسیم بندی می شوند که دارای مقاومت بسیار بالا و امکان افزایش مقاومت همراه با استفاده آسان را دارا هستند .

مواد اولیه ای که برای پاکت بسته بندی استفاده می شود قابلیت چاپ پذیری بسیار بالا دارند .

 

ارزان قیمت ترین نوع بسته بندی ذرت چیست ؟

اگر به دنبال پخش عمده در فروشگاه ها یا صادرات نیستید و برای مصارف خانگی و فروش محدود می خواهید بسته بندی سفارش دهید می توانید از نمونه های سلفونی یا نایلونی استفاده کنید تا میزان هزینه مصرفی شما به حداقل کاهش پیدا کند .

معرفی بسته بندی با قیمت مناسب و قابل رقابت برای پخش عمده

می توانید برای بسته بندی ذرت مکزیکی از بسته بندی تک لایه متالایز استفاده کنید ، دقیقا همانند بسته بندی های چیپس که کاملا مناسب و قابل استفاده برای ذرت می باشند اما به علت وزن بالا ذرت پیشنهاد می کنیم از یک لایه لمینت نیز استفاده کنید .

این بسته بندی در حالی که دارای قیمت پایینی است ، دارای چاپ پذیری بسیار بالا و قابل رقابت و امکان برند سازی و افزایش فروش را دارد .

 

بسته بندی ذرت دانه ای

بیشتر تولیدات که ذرت تکی یا دانه ای پخش می کننده بیشتر در بسته بندی های ظروف پلاستیکی یا نایلونی و سلفونی بسته بندی خود را سفارش می دهند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *