خدمات سانی پلاست

بسته بندی محصولات کشاورزی

بسته بندی محصولات کشاورزی دارای نوع های بسیار گوناگون و مختلفی است ، شرکت سانی پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی قادر به تولید و طراحی انواع مدل های بسته بندی بر حسب مواد اولیه پلاستیکی است ، در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نمونه های بسته بندی های مناسب برای محصولات کشاورزی به صورت فله ای و تکی همانند غلات را به شما معرفی کنیم .

مواد اولیه پلی اتیلنی به عنوان ارزان ترین و کاربردی ترین نوع بسته بندی برای محصولات محسوب می شود ، از همین رو بیشتر بسته بندی های به صورت روز مره مشاهده می کنیم از همین مواد اولیه تولید شده .

بسته بندی های بزرگ یا فله ای غلات

بیشتر محصولات کشاورزی در دسته بندی غلات و حبوبات قرار می گیرند که بیشتر با ابعاد و حجم بالا مورد نیاز برای بسته بندی هستند ، برای بسته بندی در ابعاد بزرگ برای مواردی مورد توجه قرار گیرند تا بسته بندی به راحتی وزن های بالا را تحمل کند .

بیشتر محصولات کشاورزی که نیازمند بسته بندی با قابلیت تحمل وزن بالا هستند عبارتند از برنج ، گندم ، ذزت ، آرد و …. که برای بسته بندی از ضخامت و لایه های لمینت بیشتر استفاده می شود .

یکی از کاربردی ترین موارد که برای این مدل از بسته بندی های مورد استفاده قرار می گیرد دسته حمل کننده است ، که بسیار کاربردی است و حمل و نقل محصول را آسان می کند .

دو عدد بسته بندی حبوبات

معرفی پاکت های بسته بندی در انواع متفاوت

انواع پاکت های بسته بندی

پاکت های بسته بندی قابل تولید در هر ابعادی با هر میزان وزنی است ، اما به علت نوع طراحی و شکل خاص کمی از دیگر بسته بندی ها گران قیمت تر است ، همینطور پاکت های بسته بندی قابلیت سفارش سازی های بسیار زیادی دارد که باعث می شود بتوانید یک بسته بندی خاص و تک را داشته باشید .

 

بسته بندی های ارزان و ساده

هر فردی با توجه به نیاز و هدفی که دارد بسته بندی سفارش می دهد ، در خصوص محصولات کشاورزی هم همینطور است زیرا شاید برخی از کشاورزان تنها به فکر پخش کالا در شهر یا روستا خود هستند و نیاز به بسته بندی های خاص برای برند سازی نداشته باشند ، برای این دسته از افراد پبشنهاد ما استفاده از بسته بندی های نایلونی بدون چاپ می باشد .

 

طراحی ، تولید و چاپ انواع بسته بندی

شرکت بسته بندی سانی پلاست قادر به طراحی تولید و چاپ هر نوع بسته بندی پلاستیکی است و از هر نوع سفارش سازی از سمت مشتری برای تولید یک بسته بندی خاص استقبال می کند .

متد چاپی با توجه به میزان تیراژ تشخیص داده می شود ، چاپ از 1 تا 8 رنگ full hd امکان پذیر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *