خدمات سانی پلاست

فیلم های بسته بندی

شرکت تولید محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست قادر به تولید و چاپ انواع فیلم های بسته بندی برای تمام صنایع و کاربرد ها است ، که می توان گفت هر نوعی از فیلم های بسته بندی با مواد اولیه گوناگون و کاربرد های متفاوت قادر به تولید و تامین آن هستیم ، که عبارتند از :

  • فیلم های بسته بندی های نایلونی و نایلکسی با کاربردی بسیار وسیع و گسترده 
  • فیلم نایلون شیرینگ حرارتی و پی وی سی
  • فیلم های استرچ یا همان بسته بندی پالت
  • فیلم بسته بندی مواد غذایی که معروف به سلفونی هستند ( opp ، cpp ، متالایز یا همان bopp ، پلی استر یا همان بسته بندی های شفاف  )
  • فیلم نایلون حباب دار 

تولید فیلم cpp ,opp , bopp پلی استر و …

فیلم های cpp ، opp و .. کاربرد های بسیار وسیعی در صنعت بسته بندی مواد غذایی دارند که بیشتر به عنوان یک لایه مکمل محسوب می شودند و استفاده از دیگر نوع ها و یا لایه های بسته بندی مواد غذایی با توجه به نوع خوراکی و نیاز شما متفاوت است .

چاپ فیلم بسته بندی

هیچ محدودیتی در چاپ بسته بندی وجود ندارد زیرا شرکت سانی پلاست با توجه به میزان هزینه شما از متد های چاپی گوناگون از 1 تا 12 رنگ استفاده می کند از همین رو کیفیت چاپ با تضمین مشخص شدن ریز ترین جزییات روی بسته بندی به شما ارائه می شود .

برای دریافت قیمت چاپ و تولید لطفا تصویر مورد نظر خود ، برای چاپ روی بسته بندی را برای ما ارسال کنید تا قیمت دقیق را به شما ارئه دهیم .

دیگر نوع های فیلم پلاستیکی چیست

صنعت پلاستیک ، صنعت بسیار وسیع و گسترده ای با تعداد نامحدود بسته بندی است که قادر به نام بردن تمامی آن ها نیستم از همین رو پبشنهاد می کنیم برای درک نیاز خود از بسته بندی با مشاوران مجربی که دارای سال ها سابقه تولید و چاپ دارند تماس حاصل فرمایید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *