سانی پلاست | تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی

سانی پلاست | تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی

سوالات متداول نایلون عریض گلخانه

سوالات متداول نایلون عریض گلخانه

بسیاری از مشتریانی که می خواهند سفارش نایلون کشاورزی یا گلخانه ای بدهند سوالات یکسانی دارند ، از همین رو در ادامه مطلب می خواهیم به سوالات متداول نایلون عریض گلخانه بپردازیم و جواب هر کدام را در اختیار شما قرار دهیم .

هر 5 متر مربع نایلون عریض گلخانه ای برابر با یک کیلو گرم می باشد ، البته ضخامت و نمونه های دو لایه و سه لایه تاثیر مستقیمی در وزن نهایی دارد اما به طور کلی هر یک کیلو قادر به پوشش 5 متر مربع خواهد بود .

قیمت هر متر نایلون گلخانه ای یک عدد مشخص نیست ، بلکه با توجه به ضخامت ، میزان افزودنی یو وی ( 1 تا 10 درصد ) ، عرض نایلون و میزان سفارش متغییر است . برای دریافت قیمت دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید .

قیمت هر کیلو نایلون گلخانه ای هم یک عدد مشخص نیست بلکه با توجه به نوع مواد اولیه ( درجه 1 ، درجه 2 و درجه 3 ) ، میزان افزودنی ها ، ضخامت ، تعداد لایه ها و …. تاثیر گذار است ، از همین رو پیشنهاد می کنم برای دریافت قیمت دقیق محصول مورد نیاز خود تماس حاصل فرمایید .

بعد از تولید نایلون آن را به دور طاقه رول می کنند از همین رو وزن هر طاقه متغییر است و می توانید وزن طاقه را با توجه به نوع سفارشتان خودتان مشخص کنید .

معمولا وزن هر رول پلاستیک گلخانه از 40 تا 70 کیلو می باشد ولی باز بنا بر سفارش شما امکان بیشتر یا کمتر شدن وزن هم وجود دارد .

نایلون های عریض و گلخانه ای به طور معمول از 1 تا 10 درصد uv تولید می شود ، و اگر بیشتر از 10 درصد uv به مواد اولیه نایلونی اضافه شود دیگر نمی توان با آن مواد اولیه فرایند تولید را انجام داد .

برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با نایلون uv اینجا را کلیک کنید .

یکی از سوالات متداول نایلون عریض گلخانه طول عمر آن است . سانی پلاست تولیدات خود را تا 3 سال گارنتی می کند ، به طور معمول نایلون های عریض تا 5 سال طول عمر دارند که موارد گوناگون باعث کاهش یا افزایش طول عمر محصول خواهد شد .

برای مشاهده مطلب کامل طول عمر پلاستیک گلخانه ای اینجا را کلیک کنید .

به علت وجود مواد uv نمی توان پلاستیک های عریض را انبار کرد و توقع داشت طی گذشت زمان خراب نشود زیرا افزودنی uv دارای تاریخ مصرف است .

تاریخ مصرف uv با توجه به میزانی است که به نایلون اضافه می کنید اما به طور معمول تا 5 سال طول عمر دارد ، فرقی هم نمی کند از آن استفاده کنید یا آن را انبار کنید .

ضخامت نایلون گلخانه به طور معمول از 150 میکرون تا 300 میکرون می باشد اما می توان با توجه به نوع نیاز و کاربردی که دارید ضخامت را سفارشی کنید .

معمولا سفارشات نایلون عریض از 1 تا 16 متر می باشد و بسیار کم پیش می اید تا ابعاد سفارش مشتری خارج از این ابعاد باشد .

تولیدات سانی پلاست قادر به تولید پلاستیک از عرض 1 تا 18 متر از 1 تا 3 لایه می باشد .

هیچ محدودیتی در رنگبندی نایلون گلخانه ای وجود ندارد از همین رو می توانید در هر طیف رنگبندی که می خواهید سفارش دهید ؟ برای رنگی کردن نایلون از افزودنی مستربچ استفاده می شود که به میزان کمی باعث افزایش قیمت خواهد شد .

سفارش نایلون گلخانه ای به صورت رنگی تا حدودی می تواند از ضرر های نور خورشید کاهش دهد .

افزودنی های مورد استفاده برای پلاستیک های مخصوص گلخانه عبارتند از :

 • افزودنی ضد نور خورشید (  ضد اشعه ماوراء بنفش (UV) )
 • افزودنی مادون قرمز ( IR)
 • افزودنی  anti fog ( ضد مه )
 • افزودنی AB ( ضد باکتری )
 • افزودنی EVA ( اتیل ونیل استات )

برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با نایلون گلخانه و انواع افزودنی های مورد استفاده اینجا را کلیک کنید .

افزودنی های بسیار گوناگونی برای نایلون عریض کشاورزی و گلخانه ای وجود دارد ، که باید با توجه به نوع گل یا گیاهی که کشت می کنید ، شرایط آب و هوایی ، خاک و …. نوع افزودنی و میزان آن مشخص شود .

برای تشخیص نوع افزودنی و میزان افزودنی باید از یک مهندس کشاورزی کمک بگیرید تا بتوانید میزان دقیقی از افزودنی را به نایلون عریض اضافه کنید .

نایلون گلخانه ای دست دوم به معنا این نیست که نایلونی یکبار استفاده شده و باز برای استفاده دوباره به فروش برسد ، بلکه برای تولید آن از مواد اولیه بازیافتی دسته 2 یا 3 استفاده می شود . تولید با مواد اولیه ضایعاتی تاثیری در کاربرد نایلون نخواهد داشت اما رنگ پلاستیک کدر تر خواهد شد .

عوامل تاثیر گذار در قیمت نایلون گلخانه ای ، کشاورزی و عریض ؟ عواملی که در قیمت گذاری تاثیر مستقیمی دارند عبارتند از :

 • میزان سفارش شما
 • افزودنی که می خواهد به پلاستیک اضافه کنید به همراه میزان درصد افزودنی
 • استفاده از مواد اولیه درجه 1 یا 2
 • قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی

برای استعلام قیمت دقیق کافیست با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید . ( سفارش سازی های گوناگون تاثیری در قیمت ندارد و قیمت نهایی بر حسب هر کیلو گرم ارائه می شود )

هزینه نایلون کشی گلخانه و عوامل موثر بر آن را در اینجا مشاهده کنید

نظرات (2)

 1. Shahin بهمن 7, 1399

  سلام برای سفارش پلاستیک عرض ۱۲ متر چه کنم ؟؟؟

  1. saniplast بهمن 7, 1399

   لطفا با مشاوران فروش تماس بگیرید ، عرض و میزان سفارش به همراه درصد افزودنی را اعلام فرمایید تا قیمت اعلام شود ، بعد از پرداخت ، پیش پرداخت طی 10 روز کاری محصول تولید شده و برایتان ارسال خواهد شد

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

3 − دو =

پست مرتبط

Call Now Button

برای سهولت در امر پاسخگویی، لطفا طبق میزان سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید