شرکت چاپ و بسته بندی

شرکت چاپ و بسته بندی

سانی پلاست تولید کننده انواع بسته بندی های پلاستیکی است که شرکت چاپ و بسته بندی یا همان دفتر مرکزی ما واقع در تهران ، جنب مترو تهران پارس می باشد و می توانید با سر زردن به دفتر مرکزی انواع نمونه ها را مشاهده کنید و بعد از تایید نمونه در صورت درخواست شما امکان بازدید از کارخانه و مشاهده مراحل تولید نیز وجود دارد .

در این مقاله به صورت تخصصی به انواع بسته بندی های صنعتی ، بسته بندی مواد غذایی و دیگر موارد پرداخته نمی شود از همین جهت برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با انواع نوع های بسته بندی طراحی و چاپ روی کلمه رنگی کلیک کنید .

خدمات قابل تولید برای انواع بسته بندی توسط سانی پلاست

سانی پلاست ارائه دهنده تمام خدمات چاپ روی پلاستیک و تولید انواع بسته بندی با مواد اولیه پلی اتیلنی ، پلی الفین ، opp ، cpp و … می باشد که کیفیت تولید و چاپ به صورت تضمینی به مشتریان با بروزترین دستگاه های تولید روز دنیا ارائه می شود .

هر نوعی از بسته بندی که امکان تولید با مواد اولیه پلاستیکی را دارد قابل تولید توسط سانی پلاست با قیمتی مناسب و کیفیت تضمینی است .

قبول سفارش بسته بندی مواد غذایی

شرکت سانی پلاست قادر به تولید انواع مدل های بسته بندی مواد غذایی با توجه به مواد اولیه موجود است و هر نوع سفارش سازی برای خلق یک بسته بندی خاص و چشم گیر را قبول می کند تا بتوانید دقیقا به آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید .

تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمترین هزینه ها برترین بسته بندی ها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با اولین پخش عمده فروش قاب قبولی را دریافت کنید .

شیرینگ حرارتی

شیرینگ حرارتی

یکی از مهم ترین پلاستیک های دسته بندی نایلون شیرینگ حرارتی یا نایلون شیرنگ پک است ، گروه کارخانه جات سانی پلاست قادر به تولید انواع شیرینگ در تمام ابعاد با بالاترین کیفیت است که سفارشات چاپی نیز به بهترین نحوه ممکنه نیز تولید می شود.

ادامه مطلب
سلفون ترس

سلفون ترس

شرکت تولیدی سانی پلاست مهر با حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب تر از دیگر کارخانه ها آمد همکاری با تمام کارخانه جات مواد غذایی و بهداشتی است ...

ادامه مطلب
شیرینگ pvc

شیرینگ pvc

این نوع از فیلم شیرینگ پک pvc در دو نوع خشک و نرم تقسیم بندی می شود ، شیرینگ pvc در زخامت های متفاوت از 17 میکروزن تا 50 میکرون قابلیت تولید دارد. همینطور این نوع از فیلم دارای شفافیت بالایی می باشد و معمولا برای بسته بندی و شیرینگ محصولات مختلف به علت شیرینگ پذیری بالا مورده استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
چاپ نایلون شیرینگ

چاپ نایلون شیرینگ

اگر محصول بسته بندی شما با نایلون شیرینگ در معرض دید عموم قرار می گیرید پیشنهاد می کنیم حتما چاپ نایلون شیرینگ را استفاده کنید ، زیرا با چاپ روی پلاستیک بسته بندی باعث تبلیغات گسترده شما می شود ، که همین چاپ روی شیرینگ نایلون در آخر باعث بازده بیشتر محصول تولیدی تان می شود.

ادامه مطلب
پلاستیک بسته بندی مواد غذایی

پلاستیک بسته بندی مواد غذایی

تمام کارخانه های تولید مواد غذایی نیاز به یک نایلون بسته بندی  با یک چاپ با کیفیت نیاز دارند ، گروه کارخانه جات سانی پلاست قادر به تولید انواع پلاستیک بسته بندی مواد غذایی با حذف واسطه ها و به صورت مستقیم از کارخانه است که باعث شده نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتری بگذاریم .

ادامه مطلب
پاکت مواد غذایی

پاکت مواد غذایی

به جرعت می توان گفت یکی از محبوب ترین و مقاوم ترین نوع های بسته بندی مواد غذایی که به عنوان جذاب ترین نوع بسته بندی پلاستیکی نیز محسوب می شود پاکت مواد غذایی است که سانی پلاست قادر به تولید انواع نوع های بسته بندی های پاکتی به صورت عمده می باشد . این نوع […]

ادامه مطلب
چاپ پاکت بسته بندی

چاپ پاکت بسته بندی

پاکت های بسته بندی دارای نوع های مختلفی است که روی تمام آن ها چاپ انجام می شود که در این مقاله تلاش می کنیم در رابطه با تمام نوع های پاکت بسته بندی و نحوه چاپ روی هر کدام و قیمت تولید توضیح دهیم . ( سانی پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی )

ادامه مطلب
فیلم pvc

فیلم pvc

سانی پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی و پلیمری و مشتقات آن می باشد ، از همین رو تمام خدمات سفارش سازی ، چاپ و تولید فیلم pvc نیز پذیرفته می شود که هیچ محدودیتی در تولید وجود نداشته و تمام موارد اختصاصی مشتری قابل اجرا می باشد . فیلم پی وی سی چیست ؟ […]

ادامه مطلب

نوشتن یک پیام

آدرس ایمیل شما پیش ما محفوظ است و منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =

پست مرتبط

Call Now Button